Ви тут:
Суспільство Україна 

Представник Росії в ООН назвав війну на Донбасі “політичним конфліктом” між Росією та Україною

Представник Російської Федерації в ООН Василь Небензя сказав, що війна на Донбасі – це не внутрішній конфлікт в Україні, а “політичний” конфлікт між Росією та Україною. Таку заяву він зробив під час PR-акції, яку вчора провела РФ під виглядом неформального засідання Ради безпеки ООН у форматі Арріа з залученням бойовиків.

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці Української делегації в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі.

“…Найбільш цікаве і навіть сенсаційне – Небензя заявив про конфлікт на Донбасі: it is not a domestic conflict in Ukraine, it is a political conflict between Russia and Ukraine (це не внутрішній конфлікт в Україні, це – політичний конфлікт між РФ та Україною)”, – йдеться в повідомленні.

Українська делегація вважає, що РФ намагається замінити процес врегулювання міжнародного збройного конфлікту на Донбасі з її участю в Нормандському форматі якоюсь дискусією між здоровими силами в Україні та представниками самопроголошених “ДНР” та “ЛНР”.

Результатом реалізації цього задуму, вважають представники делегації України, може стати однобічне визнання РФ так званих «ЛНР» та «ДНР» (заборонені в Україні терористичні організації) в якості «незалежних республік» або загроза такого визнання.

Система Orphus