Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Понад 28,4 млрд грн податків надійшло до бюджетів від платників Полтавщини

Впродовж січня-листопада 2020 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків області сплачено 28 млрд. 401,6 млн гривень.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

«До державного бюджету зібрано платежів у сумі 17 млрд. 815,9 млн грн., в тому числі до загального фонду державного бюджету збір склав – 17 млрд 793,5 млн гривень», – проінформувала журналістів в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Наталія Новоженіна.

В розрізі основних бюджетоформуючих податків до загального фонду державного бюджету надійшло: податку на прибуток – 2 млрд 845,6 млн грн, ПДВ – 3 млрд 932,9 млн грн, рентної плати за користування надрами – 8 млрд. 73,3 млн грн, податку та збору на доходи фізичних осіб – 2 млрд 764,1 млн грн, в тому числі військового збору – 550,8 млн грн, акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 1,6 млн грн, екологічного податку – 117,7 млн грн, частини чистого прибутку (доходу) – 15,6 млн гривень.

Порівняно з відповідним періодом минулого року приріст надходжень забезпечено: по податку на додану вартість – на 6,9 відсотки, податку та збору на доходи фізичних осіб – на 3,8 відсотки, частині чистого прибутку (доходу) – на 18,6 відсотки, екологічному податку – на 1,7 відсотки.

В.о. керівника обласного управління ДПС вкорте подякувала платникам податків Полтавщини за сумлінне виконання ними своїх конституційних обов’язків, особливо в період пандемії, що безпосередньо сприятиме, як розвитку країни в цілому, так і територіальної громади зокрема.

фото ілюстраційне

 

Система Orphus