Ви тут:
Суспільство Україна 

Помер міський голова Харкова Геннадій Кернес, – ЗМІ

Міський голова Харкова Геннадій Кернес помер від ускладнення коронавірусу.

Про це написав його друг, бізнесмен Павло Фукс у Telegram, інформує Еспресо.TV.

“Сьогодні вночі зупинилося величезне добре серце мого кращого друга Геннадія Кернеса. Наслідки коронавірусної інфекції дали серйозні ускладнення на роботу життєвоважливих органів і систем його організму”, – написав Фукс.

Нагадаємо, Кернеса у важкому стані з коронавірусом доправили в “Шаріте” 16 вересня. Також Кернеса, який набрав найбільше голосів на виборах мера Харкова 25 жовтня, офіційно зареєстрували харківським міським головою. Мер Харкова Геннадій Кернес планував повернутись додому до старту роботи новообраної міськради. Потім у мера відмовили дві нирки.

Повідомлення про смерть Геннадія Кернеса з’явилося і на офіційному сайті Харківської міської ради.

“Сьогодні вночі після довготривалої хвороби пішов з життя Харківський міський голова Геннадій Кернес. Про час прощання буде повідомлено додатково”, – йдеться у повідомленні.

Висловили своє співчуття у зв’язку зі смертю Геннадія Кернеса і у Офісі Президента України

“Ставлення до Геннадія Кернеса в нашому суспільстві не було, та й не могло бути однозначним. Це зрозуміло. Він пройшов такий шлях у житті, який точно виключає одностайність у його оцінках. Проте в нього було бачення розвитку свого міста, і саме як міський голова він працював, вкладаючи у Харків усі свої емоції та компетенції. Люди це цінували. Люди обирали саме його міським головою. Якщо наступний міський голова Харкова зможе забезпечити якість управління міським господарством і такий самий соціально орієнтований зміст міської політики, це буде мінімум того, що необхідно для пам’яті про мера Геннадія Кернеса. Співчуваємо близьким, родині та харків’янам”, – йдеться у повідомленні.

Фото: DW

Система Orphus