Ви тут:
Полтавщина Сільське господарство Суспільство 

Полтавщина у п’ятірці областей з найбільшим попитом на відшкодування витрат за придбаною технікою

За період грудень 2019 року та січень-листопад 2020 року загальна сума компенсації для аграріїв, які скористалися програмою “Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (25%)”, склала 957,5 млн грн.

Про це повідомили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

“За цим видом підтримки звернулося 7 260 сільгоспвиробників, з яких 5 180 є фермерськими господарствами. Загалом було придбано 14 946 одиниць с/г техніки та обладнання на загальну суму понад 3,8 млрд грн. Це яскравий приклад ефективності програми, якою аграрії і фермери охоче користуються”, – прокоментував Міністр Ігор Петрашко.

У п’ятірку областей областей з найбільшим попитом на відшкодування витрат за придбаною технікою увійшли Полтавська, Запорізька та Сумська, Дніпропетровська та Київська.

Міністр додав, що завдяки цій програмі аграрії можуть підготуватися до весняних та осінніх польових робіт, оновити виробничу техніку та інше устаткування. Важливо, що програма акцентована саме на вітчизняній с/г техніці, адже це стимулює розширення товарних позицій та збільшення кількості машинобудівних підприємств.

Крім того, програма має економічну ефективність та соціальне значення для розвитку регіонів. Зокрема, програма сприяє створенню додаткових робочих місць, збільшенню надходжень до місцевих бюджетів та залученню інвестицій в український АПК.

Система Orphus