Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський педуніверситет отримав грант на проведення віртуальних локальних тренінгів

Проєктна команда ПНПУ імені В. Г. Короленка виграла грант для проведення тренінгів за програмою «Активні громадяни».

Фінансування гранту здійснюватиме Культурний відділ Посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні (Британська Рада), повідомили у виші.

“Зважаючи на пандемію СOVID-19, тренінги відбудуться в онлайн-форматі впродовж січня – березня 2021 року”, – йдеться у повідомленні.

Фасилітацію циклу тренінгів здійснюватимуть: Ірина Когут, доцентка кафедри психології, Наталія Метельська, асистентка кафедри психології, та Дмитро Лобода, асистент кафедри всесвітньої історії та методики викладання історії. До проєкту залучені: Світлана Громцева, експертка та тренерка молодіжних програм від Державного інституту сімейної та молодіжної політики, та Анастасія Момот, тренерка з медіаграмотності IREX.

Партнери проєкту: Обласний молодіжний центр Полтавської обласної ради, агенція місцевого розвитку територіальної громади Полтавського району; молодіжний хаб «СITY» (м. Чугуїв Харківської області); громадська організація «Офіс розвитку громад» та Мережа молодіжних хабів Харківщини.

Адміністрування проєкту здійснює відділ інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків ПНПУ імені В. Г. Короленка.

Фото: ПНПУ

Система Orphus