Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Полтавська область виконала програму «Велике будівництво» сповна», – міністр Олексій Чернишов

Під час робочої поїздки до Полтавської області та на відкритті приймально-діагностичного і рентгенологічного відділень обласної лікарні імені Скліфосовського Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов позитивно оцінив перебіг президентської програми «Велике будівництво» на Полтавщині.

Про це зазначили у Полтавській ОДА.

«Я приємно здивований побаченими об’єктами медицини, які цього року добудовані в регіоні. Приймальне відділення укомплектоване відповідним обладнанням, тут працюють фахові лікарі. Саме цей об’єкт буде прикладом для решти закладів у регіоні. Полтавська область виконала програму «Велике будівництво» сповна. Майже всі об’єкти з переліку добудовані, залишилося завершити лише 3, – сказав Олексій Чернишов. – Дякую команді голови Полтавської облдержадміністрації за ефективну роботу та співпрацю в цьому році».

У свою чергу очільник області Олег Синєгубов розповів, що 2020 рік насправді для Полтавщини був роком будівництва, доріг та медицини, як і планувалося.

«Були великі плани щодо реалізації президентської програми «Велике будівництво» і переважну більшість об’єктів уже завершені. Як от наприклад, приймально-діагностичне і рентгенологічне відділення обласної лікарні. На решті приймальних відділень активно ведуться ремонтні роботи, – розповів Олег Синєгубов. – 25 із 29 амбулаторій уже теж добудовані, 4 здадуть до кінця 2020 року. Школи, дитячі садки, спортивні споруди теж ми так само завершуємо до кінця грудня».

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов також розповів, що програма «Велике будівництво» буде продовжена у 2021 році і доповнена новим переліком об’єктів.

«У Полтаві ми бачимо, що програма себе зарекомендувала і вона змінює на краще життя українців. Тому наступного року будемо інвестувати у розвиткові проєкти, проєкти економічного розвитку, які створюють додану вартість і нові робочі місця. Це соціально-економічні об’єкти: школи, садочки, спортивні майданчики, лікарні. Полтавщині ж раджу особливу увагу звернути на туристичний напрямок, реконструкцію та промоцію місць відпочинку та перлин туризму. Саме цією частиною програми «Велике будівництво» слід зайнятися вже за два тижні», – резюмував міністр.

Система Orphus