Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська міськрада отримала диплом учасника конкурсу “Велопрацедавець року 2020”

Полтавська міська рада отримала диплом «Велопрацедавець року» за створення найкращих умов для своїх співробітників з велосипедами та промоцію велоїзди по місту.

Про це повідомили у міськраді.

“Ми стали першою міською радою, яка брала участь у цьому конкурсі. Позмагатися за звання «Велопрацедавець року», вирішили у зв’язку з тим, що цьогоріч отримали 12 велосипедів від партнерів GIZ, облаштували парковку у дворі міської ради, яка обслуговуватиме потреби працівників, закупили жилети і захисні шоломи. Враховуючи усе це і було прийнято рішення спробувати свої сили. Заявку на участь у конкурс я складав особисто, так як був заступником міського голови та мав на це повноваження. Пізніше до нас приїздила конкурсна комісія, перевіряли чи є відеонагляд, чи є велопарковка, в якому вона стані”, – розповів директор Департаменту забезпечення діяльності виконавчого комітету Полтавської міської ради Сергій Рекотов.

За його словами, міськрада також має усі можливості та інструменти для ремонту та обслуговування велосипедів.

Наступного ж року планують обладнати більш комфортне місце для прийняття душу та за можливості збільшити кількість велосипедів.

“Можливо придбаємо більшу кількість велосипедів, так як межі громади збільшилися. Це хороша ініціатива і ми не плануємо зупинятися на досягнутому”, – підсумував Сергій Рекотов.

Система Orphus