Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавка вийшла у суперфінал всеукраїнського конкурсу

У зв’язку з карантинними обмеженнями, десятку фіналісток конкурсу “Місіс Відкритий Світ Україна 2020” обирали за допомогою онлайн-голосування.

Однією з фіналісток престижного конкурсу стала Любов Березорудська з села Теплівка Пирятинського району.

Сьогодні, 29 грудня, у столичному готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv проходить суперфінал всеукраїнського конкурсу, в якому бере участь і фіналістка з Полтавщини Любов Березорудська.  Загалом, у суперфіналі творчого конкурсу “Місіс Відкритий Світ Україна 2020” за перемогу змагаються десять конкурсанток з різних куточків України.  

Полтавка працює вчителькою образотворчо-прикладного мистецтва, її вихованці постійно здобувають перемоги в художніх конкурсах.
“Для мене сім’я – це місце, де тебе розуміють, підтримують, де завжди на тебе чекають. Впевнена, що маю саме таку сім’ю. Дякую чоловіку за підтримку, завдяки його словам я можу досягнути всього, що запланувала. Безмежно вдячна долі за прекрасну донечку Вероніку, яка в свої 7 років робить все, щоб ми її батьки могли нею пишатись. Своїм захопленням вважаю моделінг, та вироби ручної роботи. Конкурси краси та зйомки приносять багато цікавих знайомств та новий досвід. А вироби ручної роботи, тут я відпочиваю. Кожен новий витвір виконується з любов’ю. Мої роботи про світ, про те, як я бачу і відчуваю його”, – розповіла вона у  відео-візитівці.
Крім того, Любов заснувала власний бренду «Love in Love» і створює ексклюзивний одяг.
Читайте також: У Полтаві відбувся всеукраїнський конкурс краси “Новорічна казка”

Переможниця конкурсу буде представляти нашу країну на престижному міжнародному конкурсі краси. 

Система Orphus