Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтава має шанси створити ефективну систему муніципального енергоменеджменту, – міськрада

Полтаву обрано партнером Проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

“Завдяки роботі Департаменту економіки і інвестицій Полтава має шанси створити ефективну систему муніципального енергоменеджменту та здійснювати реалізацію проєктів з енергоефективності”, – йдеться у повідомленні.

За результатами незалежної оцінки експертів GIZ, Швейцарського бюро співробітництва в Україні та представників Проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні” Полтаву було обрано у якості партнера Проєкту.

Грантова заявка була підготовлена заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяною Юрченко, директором Департаменту економіки і інвестицій Вітою Клименко, заступником директора Департаменту економіки і інвестицій – начальником управління стратегічного розвитку Світланою Туль.

У січні 2021 року заплановано підписання Меморандуму про співпрацю. Проєкт реалізується за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

Протягом співпраці Полтава отримуватиме підтримку у вигляді навчальних заходів, індивідуальних консультацій та регулярних візитів підтримки. Інтегрований підхід до енергоменеджменту опанують не тільки профільні спеціалісти, а також представники керівництва міста, керівники та співробітники департаментів Полтавської міської ради.

Система Orphus