Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Положення про порядок надання грошової допомоги та соціальний захист населення: у Полтавській облраді відбулося засідання постійної комісії

22 грудня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Полтавської обласної ради під головуванням Олександра Кудацького.

Участь у засіданні взяли члени комісії та перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, обраний заступник голови Полтавської облради Олег Бєлоножко та перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Під час засідання депутати обрали заступника голови та секретаря постійної комісії. Відтак, заступником голови комісії стала Людмила Корнієнко, а секретарем — Ольга Величко.

Затвердили депутати також і Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги.

“Ми дещо спростили умови надання грошової допомоги та відмінили надання деяких документі. Наприклад, довідки про склад сім’ї. Але додали акт обстеження житлово-побутових умов”, – зазначила заступник керівника апарату-керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова.

Щодо Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2021-2025 роки доповіла директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

“В області 36 тисяч людей отримують допомогу в рамках цієї Програми. На наступний рік на виконання Програми потрібно близько 55 млн грн. З нового року плануємо розширити Програму допомоги родинам, члени яких перебувають у полоні або пропали безвісти в зоні АТО чи ООС. Потрібно виплачувати щоквартально цю допомогу у розмірі двох прожиткових мінімумів. Таких сімей в області 6”, – повідомила Людмила Корнієнко.

Також планують збільшити допомогу сім’ям з онкохворими дітьми. Цього року їм, в середньому, виплачували до 33 тисяч гривень.

Депутати заслухали інформацію про виконання обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області, яка діяла протягом 2013 -2020 років, та затвердили план роботи постійної комісії на 2021 рік.

Система Orphus