Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліцейські офіцери трьох тергромад Полтавщини отримали нові автомобілі

3 грудня начальник поліції області Іван Вигівський вручив сертифікати та ключі від службових автомобілів першим поліцейським офіцерам трьох об’єднаних територіальних громад Полтавщини.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавської області.

Для реалізації пілотного проєкту «Поліцейський офіцер громади» обрали Великобудищанську та Петрівсько-Роменську тергромади Гадяцького району, а також Ромоданівську громаду на Миргородщині. Туди вирушили три новеньких позашляховики «Рено Дастер».

«Ми вдячні головам цих громад, що вони підтримали нашу ініціативу, взяли активну участь у створенні на територіях обслуговування сучасних поліцейських станцій та придбали в рамках реалізації проєкту сучасні службові автомобілі. Переконаний, що завдяки тісній співпраці поліції та громад нам вдасться створити в населених пунктах області належний безпечний простір», – очільник поліції Полтавщини Іван Вигівський  подякував за підтримку представникам громад.

Поліцейські офіцери отримали позашляховики, споряджені відеореєстраторами, наборами необхідних інструментів, бензопилами, акумуляторними ліхтарями, тросами.

Система Orphus