Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Подаруй свято Ба та Ді”: у Кременчуці реалізується соціальний проєкт

Кременчук знову увійшов до переліку міст, які включені до проєкту привітання Ба та Ді. Його ініціатором є ROZETKA, «Нова пошта» та фонд «Життєлюб».

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Цей соціальний проєкт проводився з 1 квітня. Проєкт працював в Києві, Дніпрі, Львові, Новій Каховці, а завдяки особистій домовленості міського голови Віталія Малецького до нього долучився і Кременчук.

Наразі, як і минулого разу, на сайті rozetka.com всі небайдужі можуть оплатити вартість продуктового набору, який соціальні працівники з волонтерами доставлять самотнім пенсіонерам у період карантину.

Механіка проста: кожен може оплатити на сайті ROZETKA продуктовий набір «Життєлюб». Потім фонд «Життєлюб» розподіляє усі «підвішені» пакети між містами, що беруть участь в ініціативі. «Нова пошта» формує та доставляє їх до соціальної служби кожного міста, а далі команди соцпрацівників розвозитимуть набори самотнім літнім людям.

Набір коштує 250 гривень. Складається він із пряників, шпротів, зеленого горошку, гречаної крупи, рису, олії соняшникової, цукру, макарон та маринованих корнішонів.

Система Orphus