Ви тут:

Основні типи чоловічих курток — усе, що потрібно знати перед покупкою

Десяток років тому у гардеробі кожного чоловіка можна було знайти лише дві куртки: куртку-адаптер та зимову куртку. На щастя, часи змінилися, і сучасні чоловіки ставляться до моди з більшою фантазією.

Адже куртка повинна не тільки зігрівати тіло, але і змусити чоловіка почуватися модним. Компанія ARGO реалізує чоловічі, жіночі та дитячі куртки таких відомих брендів, як:

  • UNITED COLORS OF BENETTON;
  • ORSAY;
  • VERO MODA;
  • MANGO;
  • PENTI;
  • PIAZA ITALIA та ін.

Куртки-бомбери

Останні декілька сезонів чоловіки найчастіше шукали в інтернет-магазинах одягу куртку-бомбер, оскільки цей тип вважається найбільш універсальним та має найрізноманітніші стилі. Це підтверджує асортимент, пропонований інтернет-магазином ARGO, який включає чоловічі куртки різних кольорів та з різними принтами. Куртки-бомбери — ідеальні чоловічі куртки на осінь, більше того, ви можете створювати різні стилі: повсякденний, спортивний і навіть елегантний.

Пілотні куртки

Напевно не секрет, що сучасні пілотні куртки мають свій прототип у куртках американських пілотів, розроблених для захисту від холоду та вітру під час польоту. Щоб забезпечити максимальний бар’єр для холоду, ці чоловічі куртки виготовляли з натуральної шкіри (коров’ячої чи конячої).

Сьогодні пілотні куртки виготовляються не тільки зі шкіри, але і з технічних матеріалів. Характерна риса сучасних курток — теплий комір. Пілотні куртки носять в осінньо-зимовий сезон. Вони чудово виглядають в поєднанні з темними кольорами.

Шкіряні куртки

Шкіряні куртки, мабуть, назавжди увійшли в канон моди і сприяли цьому, серед іншого, відомі кінозірки. Даний тип курток в основному прославили Джеймс Дін та Марлон Брандо. Сьогодні шкіряна куртка вважається одним з канонів чоловічого стилю.

За прикладом відомих зірок шкіряну куртку варто носити з класичними джинсами та білою футболкою. В осінньо-зимовий період футболку можна замінити на бавовняну водолазку, яка буде добре прилягати до фігури.

Куртка в стилі парка

Куртка-парка, як і куртка-бомбер та пілотна куртка, походить з американської армії. Характерною особливістю даного типу куртки є подовжена задня частина; великий капюшон, обшитий хутром і куліска на талії.

Наймодніші парки мають земляні кольори. Куртки гірчичного кольору були найпопулярнішими в останні кілька сезонів. Не менш вдалим вибором буде куртка коричневого або пляшково-зеленого відтінку.

Стегані куртки

Чоловічі стегані куртки — це пропозиція для справді холодних днів. Щільна підкладка куртки ефективно захищає тіло від низьких температур та вітру. Цей тип куртки має більш спортивний стиль.

 

Система Orphus