Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Зацікавлених у розвитку Пирятинської громади запрошують подавати свої ідеї та проєкти

У Пирятинській міській територіальній громаді запрошують осіб, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати свою ідею проєкту, яка дозволить досягти цілей, визначених Стратегією громади.

З метою реалізації Стратегії розвитку Пирятинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням третьої сесії Пирятинської міської ради восьмого скликання від 23 грудня 2020 року № 103 (далі Стратегія), виконкомом Пирятинської міської ради розробляється План соціально-економічного розвитку Пирятинської МТГ на 2021 рік (далі – План).

Як зазначається на сайті Пирятинської громади, найважливішим етапом є пропозиція з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати Перелік завдань та заходів для реалізації Плану. Ідеї проєктів буде проаналізовано на предмет відповідності Стратегії, і, у разі схвалення, включено до Плану.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
Термін реалізації проєкту – 2021 рік.
Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Пирятинської МТГ на 2021-2025 роки, перелік яких додається (додаток 1).
Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).
Проєктну ідею має бути надіслано не пізніше 20 січня 2021 року.

Заповнені форми надсилайте до Пирятинської міської ради за адресою: м. Пирятин, вул. Соборна, 21, або на e-mail: office@pyryatyn-mrada.gov.ua з поміткою „До плану соціально-економічного розвитку на 2021 рік“.

Контактні телефони для довідок: (053)-583-10-84, (066)-526-66-84.

фото ілюстраційне

Система Orphus