Ви тут:

Оплата телебачення Triolan через інтернет

Завдяки розвитку технологій, зараз більшість звичних платежів проводиться онлайн, без необхідності залишати будинок. Оплата телебачення Triolan не стала винятком — її легко провести по посиланню https://oplata.com/payment/triolan-tv, на сервісі Oplata.

Площадка приймає платежі в різних напрямках, забезпечує користувачам зручні інструменти для поповнення рахунків, акаунтів.

Що потрібно для оплати Triolan ТВ

Користувачеві потрібна карта Visa або MasterCard будь-якого українського банку з достатньою кількістю грошей і всього декілька вільних хвилин. Ще потрібно знати номер особистого рахунку, куди переводяться гроші. Сама операція включає всього три кроки, на кожному з яких потрібно заповнити просту форму або перевірити раніше введені дані. Розібратися з цим легко – навіть якщо людина користується сервісом (або взагалі вдається до оплати онлайн) вперше.

Транзакції проходять швидко, тому таким способом легко поповнити рахунок екстрено, якщо користувач згадав про це в останній момент, коли грошей в акаунті ТВ майже не залишилося.

Причини вибрати саме сервіс Oplata для поповнення рахунку Triolan TV

Є кілька причин зупинитися на цій пропозиції:

  • Можливість оплати не тільки кабельного телебачення, а й інших послуг. Це великий каталог, завдяки якому клієнти сплатять комунальні, інтернет, телефон, онлайн-ігри, авіаквитки, таксі та безліч інших послуг. Тим, хто хоче заощадити час і сили, варто ознайомитися з різноманітністю пропозицій від Oplata. На сервісі є перекази з карти на карту, за номером телефону.
  • Високий рівень безпеки (відповідність суворим міжнародним стандартам PCI DSS). Всі операції надійно захищені, як і дані користувача. Цей аспект контролюється дуже суворо, тому клієнти сміливо користуються картами, не побоюючись, що платіжна інформація може потрапити в руки шахраям.
  • Онлайн-підтримка фахівців сервісу. У робочі години зв’язок з ними доступний через форму в правому нижньому кутку. Якщо питання стоїть в неробочий час, відповідь прийде на вказану пошту користувача.

Сервіс Oplata — це зручна можливість поповнити рахунок Triolan TV в будь-який момент, навіть пізно вночі. Тепер не потрібно нікуди ходити, стояти в чергах, витрачати багато сил і частину дня на просту задачу. Кілька хвилин у перерві між домашніми справами – і питання з оплатою кабельного ТБ буде вирішене. Тим більше сервіс пропонує оплату всіх послуг, якими сучасна людина користується постійно. Вибір такого інструменту — гарантований спосіб полегшити собі життя, перенаправити збережені сили на більш складні та важливі завдання.

Система Orphus