Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Олександр Біленький та Олег Діденко привітали колектив Полтавської політехніки з ювілеєм

22 грудня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова постійної комісії обласної ради з питань освіти та культури Олег Діденко взяли участь в урочистому засіданні Вченої ради Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», присвяченому 90-річчю заснування вищого навчального закладу.

Олександр Біленький відзначив вагому роль університету в розвитку освіти і науки в області, співпрацю з Полтавською обласною радою, йдеться на сайті Полтавської облради.

«Полтавська політехніка – лідер в освітній і науковій галузях. Хочу подякувати керівництву університету за плідну співпрацю з Полтавською обласною радою в реалізації європейської Програми EU4Skills, яка сьогодні впроваджується в Полтавській області. Це великий пакет заходів з діджиталізації для підтримки реформи профтехосвіти в Україні, – наголосив Олександр Біленький. – Дуже сподіваюсь, що наступний етап – створення Центру професійної досконалості, за який ми змагаємось із багатьма областями України, буде також успішним і Полтавщина буде в числі переможців».

Олександр Біленький від депутатського корпусу обласної ради привітав науково-педагогічний та студентський колективи з ювілеєм університету, побажав нових звершень та разом із Олегом Діденком вручив працівникам вишу почесні відзнаки обласної ради.

Система Orphus