Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Олександр Біленький привітав з Днем Святого Миколая учнів Вовчицького ліцею

Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня, голова Полтавської облради Олександр Біленький разом з депутатом облради та регіональним директором ТОВ “Баришівська зернова компанія” Василем Стасовським відзначили і привітали талановитих учнів Вовчицького ліцею імені В.Ф.Мицика, що на Лубенщині.

На святі “Сузір’я талантів” найкращим учням, які досягли високих досягнень в олімпіадах різних рівнів, перемогли у конкурсі наукових робіт МАН, спортивних та військово-патріотичних змаганнях вручили грамоти, похвальні листи.

“Я багато чув про цей заклад. Ті ініціативи, які ми з депутатами обласної ради впровадили за попередньої каденції, зараз реалізуються у громадах, районах. Це активізувало життя шкіл. Якщо ви змогли організувати відразу три проєкти у Шкільному бюджеті участі, це означає, що у цій громаді живе активна й талановита молодь”, – зазначив Олександр Біленький та подарував навчальному закладу ноутбук.

Учням також вручили грошові винагороди від “Баришівської зернової компанії”.

“Вже 5 років, як ми започаткували цей проект нагородження талановитих дітей у вашому ліцеї і ще в деяких школах. Але у вас це відбувається системно. Учні перемагають, зокрема тому, що мають творчих вчителів”, – запевнив Василь Стасовський.

Також зі святом школярів привітали голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко та в.о. голови Лубенської РДА Сергій Сіряченко.

ї

Система Orphus