Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти утримують у катівнях в ОРДЛО 251 українського громадянина, – Денісова

На сьогодні в катівнях окупанта на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей залишаються 251 громадянин України.
Про це повідомила омбудсмен Людмила Денісова.
“Продовжуватиму свою роботу задля звільнення наших співгромадян, які перебувають у незаконному ув’язненні країни-окупанта РФ та закликаю міжнародну спільноту діяти разом у цьому напрямі, аби пришвидшити їхнє повернення до мирного життя”, – повідомила Денісова у Facebook.

☝29 грудня 2019 року до своїх родин на підконтрольну Уряду України територію повернулося 76 громадян, у тому числі 12…

Опубліковано Людмилою Денісовою Понеділок, 28 грудня 2020 р.

29 грудня до своїх родин на підконтрольну Уряду України територію повернулося 76 громадян, у тому числі 12 військовослужбовців, які перебували у полоні на тимчасово окупованих територіях Донбасу.
“Протягом року до мене надходили звернення від звільнених громадян щодо сприяння забезпечення їх соціального захисту. За результатами опрацювання проблемних питань мною були направлені звернення до Прем’єр-міністра України щодо законодавчого врегулювання питання встановлення статусу та правового захисту осіб, які були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України та Віцепрем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України щодо необхідності формування переліку суб’єктів надання медичних та реабілітаційних послуг, яким відшкодовуватимуться витрати за надані звільненим особам послуги, а також забезпечення права усіх незаконно позбавлених свободи осіб на отримання ними медичної та психологічної реабілітації після звільнення”.
Система Orphus