Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Обрали заступників та секретаря: відбулось перше засідання комісії Полтавської облради з питань ЖКГ

11 грудня відбулось перше засідання комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку восьмого скликання.

Комісія складається з 6 осіб: Іван Сидоренко (голова), Володимир Говоренко, Костянтин Копотун, Олексій Матюшенко, Людмила Мірошниченко, Юлія Устименко.

Комісія дуже важлива, розглядатимемо питання тарифів. Загалом, це вся життєдіяльність нашої області. Це постачання всіх видів ресурсів: вода, тепло та інше. Зараз складається така ситуація, що всі люди працюють на підприємствах, до того ж коронавірус, багато хворіють. Щоб комісія постійно працювала й не було проблем, пропоную обрати два заступника голови комісії і секретаря. Комісія працюватиме напружено, виїжджатимемо на виробництво, будемо бачити, як триває будівництво”, – зазначив Іван Сидоренко.

Таким чином, на початку засідання обрали двох заступників голови комісії. Ними стали Людмила Мірошніченко та Володимир Говоренко. Секретарем комісії обрали Костянтина Копотуна.

Далі депутати ознайомились з обласними програмами, термін дії яких закінчується у 2020 році.  Зокрема, це “Питна вода Полтавщини”, програма енергоефективності Полтавської області, програма створення та ведення містобудівного кадастру, програма поводження з твердими побутовими відходами.

Також депутати приділили увагу майбутній програмі з розвитку аеропорту “Полтава”. Т.в.о. начальника управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА Сергій Марчишинець зазначив, що у проєкті програми, передовсім, йдеться про виготовлення проєктно-кошторисної документації для злітної смуги.

Пік виконання програми з підтримки й розвитку аеропорту припав на 2018 рік, коли були профінансовані роботи з ремонту терміналу, придбання спецобладнання та поточний ремонт злітної смуги. Вже готовий проєкт наступної програми, яка підводиться під державну програму розвитку аеропортів. Полтавський аеропорт там затверджений, тому передбачаємо участь у цій програмі. На сьогодні ми не можемо приступити до виконання робіт саме на злітній смузі. Сьогодні аеропорт — сезонний об’єкт. Щоб підвищити його технологічні характеристики (приймання вантажних бортів, роботи аеропорту цілий рік), потрібно провести широкомасштабні роботи щодо злітної смуги. А також придбати навігаційне обладнання, яке забезпечить приймання бортів у будь-які погодні умови”, – розповів Сергій Марчишинець.

Голова комісії Іван Сидоренко додав, що варто розрахувати економіку аеропорту: скільки нині вкладається коштів у його розвиток та через який час і яку користь отримає Полтавська область від роботи цього підприємства.

Система Orphus