Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Обрали заступника голови і секретаря постійної комісії Полтавської облради з питань молодіжної політики, спорту та туризму

23 грудня відбулось перше засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

До складу комісії увійшли: голова – Олександр Алексюк, члени комісії – Яніна Барибіна, Іван Близнюк, Олег Панкратьєв, Руслан Проценко, Олег Сазонов, Ірина Степаненко. Заступником голови комісії обрали Івана Близнюка, а секретарем Олега Панкратьєва.

“У нас була гарна традиція в попередній каденції, коли у нашу комісію заходить депутат, то він забуває про фракцію, партію, тільки є молодь, спорт і туризм. Всі політичні баталії ми залишаємо. Є питання, є реальні фінанси, є проблеми і їх будемо вирішувати”, – наголосив на початку засідання Олександр Алексюк.

Потім депутати перейшли до інших питань порядку денного.

Зокрема, присутні розглянули проєкт рішення обласної ради “Про обласну програму з реалізації молодіжної політики на 2021-2025 роки”. Це питання ухвалили з урахуванням внесення змін.

Також присутні заслухали та взяли до відома звіт “Про виконання обласної програми розвитку туризму і курортів у Полтавській області на 2016-2020 роки”.

Депутати ухвалили проєкт рішення обласної ради “Про надання згоди на безоплатне прийняття будівлі спортивної школи за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 37 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області”. Якщо це питання ухвалять на сесії облради, колишня спортивна школа ім. Шемякіна перейде в обласну власність.

Окрім цього присутні ухвалили план роботи обласної ради на 2021 рік та план роботи постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму на 2021 рік.

Щодо додаткових питань, то депутати ухвалили проєкт рішення обласної ради “Про реорганізацію комунального закладу “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та перепрофілювання і зміну найменування Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради. У разі ухвалення цього питання на сесії обласної ради дітей, які знаходяться у Полтавському центрі соціально-психологічної реабілітації переведуть до Гадяцького дитячого будинку.

Наприкінці засідання депутати ухвалили проєкт рішення обласної ради “Про Програму розвитку туризму і курортів у Полтавській області на 2021-2025 роки”. 

Система Orphus