Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Обласний бюджет, коаліція та нові заступники: голова Полтавської облради підбив підсумки першої сесії

Голова облради Олександр Біленький підбив підсумки другого засідання першої сесії Полтавської обласної ради, яка відбулася 1 грудня. 

Щодо прийняття обласного бюджету на наступний рік, то Олександр Біленький наголосив, що після ухвалення Державного бюджету, Полтавська облдержадміністрація підготує проєкт, і лише тоді це питання розглядатимуть в обласній раді.

“Нині йде процес обговорення Державного бюджету України. Після його ухвалення Верховною Радою ми отримаємо основні показники, спираючись на які Полтавська облдержадміністрація підготує відповідний проєкт рішення. Далі необхідно провести засідання постійних комісій обласної ради. І лише тоді бюджетне питання зможемо винести на сесію облради. Я не думаю, що це буде швидко”, – зазначив Олександр Біленький.

Читайте також: Полтавська облрада звернулася до Уряду та ВРУ щодо зарахування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів

Голова облради додав, що розраховує на подальшу злагоджену та послідовну роботу депутатського корпусу.

“Фракції обласної ради продемонстрували консолідовану роботу. Думаю, що найближчим часом депутати зберуться і всі разом запропонують той варіант роботи і реалізації депутатських задумів, який буде влаштовувати кожну фракцію. Це означає, що ми не закриваємо перед невеликими фракціями варіанти взаємодії в межах обласної ради. Так, наприклад, найбільша фракція “Довіра” має керівника лише однієї постійної комісії. Ми готові розглядати будь-які інші варіанти роботи нашого депутатського корпусу, зокрема, комісійно”, – розповів Олександр Біленький.

Також додав, що додаткових коштів на зарплатню новообраних заступників облради не виділятимуть. 

“Кількісний склад апарату обласної ради ми скоротили з 65 до 60 осіб. Навзамін, вводимо дві посади заступників голови облради. Тож жодних фінансових ризиків це рішення не матиме”, – сказав Біленький.

Нагадаємо, на другому пленарному засіданні першої сесії Полтавської обласної ради депутати обрали першого заступника та трьох заступників голови облради, а також склад і голів постійних комісій.

Система Orphus