Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Новорічні тренди-2021: як прикрасити ялинку

2021 рік – це рік Металевого Бика. Ця тварина не любить занадто яскравих кольорів. Навпаки, її приваблює лаконічність і свіжі кольори.

Модні тенденції в новорічному декорі допоможуть правильно прикрасити ялинку на Новий рік 2021, щоб привернути прихильність бика.

Відповідні відтінки повинні переважати в оформленні лісової красуні. Дизайнери рекомендують обирати такі кольори: білий, платиновий, димчастий, сріблястий, сірий, металік, пурпурний, пастельний, малиновий, бузковий, пише портал “Львівські”.

Крім традиційних круглих іграшок на ялинку, прикрасьте її фігурками сніговиків, метеликів, янголят, тварин. Дуже добре виглядають великі фігури, які ледве-ледве визирають з-за густої хвої.

Також в моді прикраси для ялинки своїми руками. Ви можете зробити банти і підвіски, використовуючи атласні стрічки, паєтки, сушені апельсини, шишки та інші варіанти декору. До речі, в 2021 році модною є ялинка на Новий рік своїми руками, яку можна зробити з картону, паперу та інших матеріалів.

Стильний вигляд мають і ялинки, прикрашені в одному кольорі. Забудьте в цьому році про нагромадженість елементів. Подивіться на ці фото красивих ялинок в блакитному, металевому і білому кольорах.

 

Система Orphus Поделиться на fb