Ви тут:
Суспільство 

Новорічні свята: як обрати безпечну гірлянду

На Новий рік запалитися повинна тільки сама гірлянда, а не ялинка.

Тому новорічна прикраса має бути безпечним і відповідати багатьом вимогам, пише remdesign.info.

Дріт

У новорічних гірляндах використовується три типи дроту:

  • Силіконовий: новорічні гірлянди, якими можна декорувати фасад будинку. Вони витримують до -50 градусів.
  • ПВХ. Підійде для прикраси інтер’єру. Бюджетні та витримує до -20 градусів морозу. Можна прикрашати не тільки інтер’єр, але і екстер’єр будинку.
  • Каучуковий. Витримує до -40 градусів, підійде для зовнішньої ілюмінації.

Довжина гірлянди

Домашня гірлянда повинна бути не менше 1,5 м. Якщо ви декоруєте ялинку ниткової гірляндою, вона повинна бути в три рази довше новорічного дерева. Для прикраси двору вибирайте гірлянду від 10 м.

Міцність

Якісна вилка не змінює своєї форми через дизайн. Лампочки повинні сидіти щільно і не хитатися. Контролер повинен бути обов’язковою частиною вашої гірлянди. Завдяки йому гірлянда змінюється: вогники бігають швидше або повільніше, загоряються певні кольори.

Безпека

Не всі гірлянди підходять для ялинки. Якщо на гірлянді зазначено, “не для ялинки”, значить, вона не проходила сертифікацію. Її ніхто не перевіряв на пожежну безпеку. Прикрашати новорічне дерево може бути пожароопасно. Потужність гірлянди – не більше 65 Ватт. Напруга лампочки – не більше 26 Вольт.

Мільйон вогників: дизайн новорічних гірлянд

Гірлянди різноманітні. Як новорічні модниці, вони приймають безліч образів. Як підібрати гірлянду “за фасоном”?

Дюралайт. Прозорі труби, в яких протягнуті світяться нитки. Ними зазвичай прикрашають фасади будинків. З них крутять світяться фігурки оленів та інших персонажів. Водонепроникні, протистоять низьких температур. Зручно для прикраси двору.

Світлодинамічна гірлянда. Особливо красива, тому як вони імітує феєрверки або падаючий сніг.

Ниткоподібна гірлянда. Найчастіше використовується для декору. Можна декорувати ялинку, меблі, стіни.

Гірлянда-бахрома. Оптимальна для прикраси сходових прольотів, вікон. До головного проводу приєднуються пучки лампочок.

Гірлянда-сітка. Переплітаються світлодіодні дроти, якими цікаво декорувати стелю. Здається, ніби це зоряне небо. Добре прикрасить дах або стіни.

Гірлянда-фіранка. Дуже добре виглядає на вікнах з внутрішньої сторони. Горизонтальна труба, від якої йдуть відгалуження вниз.

Кліп-лайт. Згадайте, як красиво виглядають дерева, за якими ніби розсипаються виблискуючі вогні. Здається, ти потрапив в Зачарований ліс! Це кілька шнурів з світлодіодами великої потужності. Ними добре прикрашати дерева.

Strobelite. Гірлянду використовують для освітлення і прикраси кафе, магазинів, і інших будівель. Застосовані стробоскопические лампочки, які спалахують через різні проміжки часу.

Система Orphus