Ви тут:
Суспільство 

Новорічне вбрання: у чому зустріти 2021 рік

Як зустрінеш, так і проведеш. Тому треба підготуватися до свята як слід. І одне з найважливіших питань – в чому зустрічати Новий 2021 рік. Господар 2021 року – Білий Металевий Бик, тому і кольори вибирати відповідні.

Всі відтінки сірого, блакитного, бежевого, а також сріблястий, білий і пастельні кольори – всі вони спокійні і світлі, і легко поєднуються між собою, пише maximum.fm.

Ці кольори в одязі та аксесуарах допоможуть домогтися прихильності Бика. Тим більше, що енергетично відтінки металів срібла і золота притягують фінансовий успіх. Але не варто обмежувати себе тільки цими тонами. Якщо в наступному році хочеться зустріти любов, або додати романтику в своє життя можна сміливо додати у образ трохи червоного. А от чорного класичного кольору краще не обирати, радять астрологи.

Багато хто може посперечатися, що такий колір може подіяти на повелителя року, як подразник. Але це не так. Якщо ви звернете увагу на класичний, насичений червоний, і будете використовувати його в міру (як акцент в образі), то навпаки, досягнете прихильності Бика.

Взагалі Бик, це тварина, яке символізує простоту, працьовитість і честь. А тому намагайтеся, щоб образ був лаконічним, без зайвих деталей і непотрібної помпезності. Залучити успіх в професійній сфері діяльності і бізнесі допоможуть синій і зелений кольори. Енергетика одягу в такій гамі допоможе вам вибрати правильний курс руху і стратегію на весь майбутній рік.

Фото: maximum.fm 

Система Orphus