Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

“Нова пошта” передала медзакладам Полтавщини і фонду “Свої” 150 кисневих концентраторів на 10 млн грн

2 грудня компанія “Нова пошта” передала лікарням Полтавщини та благодійному фонду «Свої» 150 кисневих концентраторів на 10 млн гривень.

100 апаратів передали трьом полтавським лікарням: лікарня №3 отримала 30, №4 – 50 та №5 – 20 концентраторів.

Ще 50 медичних препаратів передано до Фонду “Свої” Лесі Литвинової, який є багаторічним партнером “Нової пошти”. Фонд надаватиме у тимчасове користування кисневі концентратори хворим людям з низькою сатурацією. Адже окрім традиційного опікування онкохворими під час другої хвилі коронавірусу, Фонд зосередив увагу на допомозі людям, які знаходяться у вкрай важкому стані від COVID-19. Концентратори доставляються хворим Новою поштою безкоштовно, як і інші вантажі гуманітарної допомоги Фонду.

Кисневий концентратор є унікальним мобільним пристроєм, що виробляє кисень з атмосферного повітря, пропускаючи його через так зване молекулярне сито. Як зазначила співзасновниця Нової пошти Інна Поперешнюк, друга хвиля пандемії коронавірусу щодня набирає все більших масштабів, тому великий бізнес не може залишатися осторонь у цій ситуації.

“Вірус поширюється дуже швидко і ми розуміємо, що лише спільними зусиллями та всебічною допомогою нашим медичним працівникам можна мінімізувати наслідки пандемії, рятуючи людські життя. З перших днів карантину Нова пошта приєдналася до протистояння з COVID-19. Ми робили й надалі робитимемо все від нас залежне, щоб «озброїти» наших лікарів сучасним обладнанням, від якого залежить життя хворих українців. Ми були й залишаємося поруч”, – наголосила Інна Поперешнюк.

“Ми дуже вдячні за вкрай потрібну допомогу від нашого партнеру Нова пошта. Згодом до нашої клініки будуть госпіталізуватися хворі на коронавірус. Подача кисню є питанням життя хворого. Гуманітарна допомога від компанії дозволить рятувати людей”, – сказала директор Полтавської клінічної лікарні №4 Лілія Погребняк.

Нагадаємо, “Нова пошта” долучилася до забезпечення українських лікарень медичним обладнанням та засобами індивідуального захисту з перших днів карантину. 15 березня 2020 року, керівництво компанії прийняло рішення про виділення 25 млн грн на закупівлю всього необхідного для боротьби із вірусом. Вже 18 березня, регіональні лікарні отримали першу партію гуманітарної допомоги – рентгенографічні апарати та УЗІ-сканери, біохімічні автоматичні аналізатори, апарати для проведення мембранного плазмоферезу та штучного дихання, інше устаткування.

   

 

Система Orphus