Ви тут:
Суспільство Україна 

НКРЕКУ підвищила тарифи на виробництво тепла для населення на 2021 рік

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг підвищила тарифи для виробників теплової енергії для населення, бюджетних та релігійних організацій та інших споживачів на 2021 рік для 23 теплоелектростанцій (ТЕЦ) і когенераційних установок

Про це пише ЕспресоTV

За інформацією видання, тарифи на тепло були підвищені всім 23 компаніям. Найменше підвищили тариф при цьому Дніпровській ТЕЦ (5,5%), найбільше – компанії “Євро-реконструкція” (на 49,7%).

Зазначається, що середньозважений тариф для поставок тепла населенню для 23 компаній склав після підвищення 1121,71 грн/Гкал. При цьому найбільш високий розмір тарифу у Сєвєродонецької ТЕЦ – 1471,54 грн/Гкал, найнижчий – у ТЕЦ-2 Есхар (Харківська обл.) – 653,99 грн/Гкал.

Необхідність підвищення тарифів на теплову енергію в 2021 році НКРЕКП пояснила зниженням об’ємів її виробництва, підвищенням фонду заробітної плати для ліцензіатів, зростанням цін на паливно-енергетичні ресурси, а також зростанням витрат на послуги з розподілу природного газу.

Система Orphus