Ви тут:
Суспільство 

Найкращі різдвяні кінофільми від Netflix

У дні традиційних новорічних свят кінофільми на різдвяну тематику набувають особливої популярності.

«Новини Полтавщини» зібрали ТОП кращих кінострічок на свята, які можна переглянути за допомогою американського провайдера медійних послуг Netflix.

«Принц на Різдво» (2017), «Принц на Різдво: королівське весілля (2018) та «Принц на Різдво: королівське дитя» (2019)

Ембер – амбітна репортерка родом з Нью-Йорка. Її дуже дратує нудна діяльність в газеті, хочеться справжнього успіху, кар’єрного прориву. Несподівано доля вирішує дати шанс – вона повинна написати нарис про королівську династію з маленького королівства Алдовія. В даній державі не так давно помер король, тому настав момент зайняти престол юному чарівному принцу Річарду. Суспільству відомо про нього лише те, що він є невиправним серцеїдом, життя якого складається з численних романів. Крім того, чоловік має намір відмовитися від престолу та робити те, що йому подобається.

 

«Різдвяні хроніки» (2018) та «Різдвяні хроніки-2» (2020)

У Лоуелл, штат Массачусетс, Різдво було заповітною традицією в будинку Пірс до 2018 року, коли глава сімейства Даг, який працював пожежником, гине на службі.

Напередодні Різдва його дружина Клер змушена замінити колегу на роботі, залишивши сина Тедді доглядати за дочкою Кейт. Під час перегляду старих різдвяних відео Кейт зауважує, що з каміна з’являється дивна рука. Вона вважає, що це Санта-Клаус, і просить Тедді допомогти їй довести, що він існує.

 

«На місці принцеси» (2018) та «На місці принцеси: нове життя» (2020)

За тиждень до Різдва Маргарет, герцогиня Монтенарі, міняється місцями зі Стейсі – «простолюдинкою» з Чикаго, яка один в один схожа на неї. Завдяки сприянню помічника Санта Клауса Маргарет закохується в співробітника Стейсі, а Стейсі – в нареченого Маргарет, благородного принца.

Містер Джангл і різдвяну подорож (2020)

 

 

Джеронікус Джангл – легендарний чоловік, який зміг подарувати світу безліч неймовірних іграшок. Але одного разу його зрадив вірний учень, який привласнив собі найцінніший винахід чоловіка. З того часу Джеронікус геть зневірився в собі. Але одного разу в житті героя з’явилася цікава внучка, яка підкорила його серце своєю добротою.

 

Пара на свята (2020)

 

Слоан – дівчина з Чикаго, яка ненавидить свята через засудження її сім’єю за те, що вона не перебуває у відносинах. Одного разу вона зустрічає Джексона, австралійського гравця в гольф, не зацікавленого в серйозних відносинах. Вони укладають угоду, що вони будуть підтримувати дружні відносини протягом року та зустрічатися тільки на святах.

Система Orphus