Ви тут:
Суспільство Україна 

Нацгвардійці в ООС вшанували пам’ять генерал-майора Сергія Кульчицького

В день, коли легендарному Герою України генерал-майору Сергію Кульчицькому мало б виповнитися 57 років, побратими, командування, духовенство та військовослужбовці, які мали честь знати генерала Кульчицького – зібралися, аби вшанувати та віддати данину його пам’яті.

Про це йдеться у повідомленні пресцентру ООС.

Представники різних силових підрозділів зі складу операції Об’єднаних сил, ті, хто знав особисто славнозвісного генерала, служив з ним або ж є тим, для кого генерал Кульчицький є взірцем та гордістю нації, зібрались для вшанування пам’яті біля меморіального знаку на честь загиблих героїв неподалік гори Карачун.

“Для багатьох генерал-майор Кульчицький став символом відваги та мужності українського воїна. Для своїх солдатів був другим батьком. Саме генерал-майор Сергій Кульчицький ввійшов в історію усього українського війська та, зокрема, Національної гвардії, як офіцер, який особисто розпочав навчання добровольчих батальйонів, коли прийшла війна, став тим, кому зобов’язані сьогодні своїми знаннями, уміннями, висококласною військовою підготовку наші найкращі гвардійці. Але він став також першим генералом, який віддав життя за Україну…. Щороку ті з нас, хто виконує завдання в районі ООС, у день народження генерал-майора Кульчицького збираємося на цьому місці. Він назавжди живий у наших серцях та в нашій пам’яті. Герої не вмирають!”, – зазначив генерал-майор Олександр Рачок.

Військовий капелан відправив панахиду за упокій душі усіх полеглих за Україну захисників, а побратими з батальйону, що носить тепер ім’я героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, згадали свого першого командира хвилиною мовчання та теплими словами:

“Генерал Кульчицький був першим бойовим генералом. Натхненник бойового духу нашого майданівського, першого добровольчого батальйону. Коли він загинув, Україна тоді багато втратила. Але сьогодні ми продовжуємо його справу, навчаючи вже інших, аби здобути перемогу, як данину його пам’яті”, – поділився військовослужбовець батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.

Фото: пресцентр ООС

Система Orphus