Ви тут:
Суспільство Україна 

Наступного року військова медицина отримає близько 870 мільйонів гривень

На медичне забезпечення Збройних Сил торік планувалось близько 700 мільйонів гривень. Як інформує АрміяInform в Командуванні Медичних сил, для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію й ліквідацію спалахів епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) у березні-квітні додатково виділено близько 160 мільйонів гривень.

З цих коштів майже 105 мільйонів гривень спрямовані на фінансування закладів охорони здоров’я, а 55 мільйонів – на централізовані закупівлі засобів індивідуального захисту та апаратів штучної вентиляції легень.

Також у межах бюджету Міноборони України у вересні на проведення поточного ремонту й сервісного обслуговування медичного обладнання, утилізацію медичних відходів додатково виділено 2,7 мільйона гривень.

Найбільше використано коштів на закупівлю лікарських засобів – 592,5 млн грн, (68% виділеного ресурсу), значно менше – на закупівлю медобладнання – 203,6 млн грн (23,3% ресурсу). Отже, загалом фінансування медичного забезпечення становило близько 880 мільйонів гривень.

“На наступний рік на потреби Командування Медичних сил ЗСУ планується виділити близько 870 мільйонів гривень. З них 230 мільйонів – саме на закупівлю новітнього обладнання і виробів медичного призначення, – повідомили в Командуванні Медичних сил”, – йдеться у повідомленні.

Олександр Тереверко

Фото: АрміяInform

Система Orphus