Ви тут:
Суспільство 

Наступного року фінальну “Місію нездійсненну” знімуть у космосі, — ЗМІ

Том Круз хоче у космосі відзняти фінальний фільм франшизи “Місія нездійсненна”.

Як повідомляє 24 канал, актор сам веде перемовини з NASA і вже погоджує всі деталі. Окрім цього, джерела запевняють, що для реалізації свого задуму Том Круз готовий самотужки оплатити мандрівку в космос.

“Том добре відомий тим, що сам виконує всі трюки. У фільмах “Місія нездійсненна” він реалізував багато складних епізодів. Але Том прагне рухатись далі та зробити те, чого не було раніше. І велику цікавість викликає, чи зможе він насправді знімати кіно в космосі. Він майже впевнений у тому, що зможе, та обговорює це з NASA”, – розповів інсайдер.

Наразі Том Круз завершує роботу над створенням “Місії нездійсненної-7”. Фільм має вийти на екрани у 2021 році та покаже захопливі пригоди головного героя Ітана Ганта у Норвегії, Великій Британії, Італії та Чехії.

Довідка. «Місія нездійсненна» (англ. Mission: Impossible) — серія фільмів-бойовиків, що складається з шести частин, які випускалися більше 20 років з 1996 по 2018 рік і заснована на однойменному телесеріалі. У центрі сюжету — історія агента Ітана Ханта, якого протягом всієї серії грає Том Круз.

Система Orphus