Ви тут:
Суспільство 

Народні прикмети на 10 грудня – свято Знамення, що сьогодні потрібно зробити

10 грудня православні християни згадують святого подвижника преподобного Романа Антіохійського.У народі святий Роман був широко відомий як цілитель і помічник у лікуванні жіночих хвороб. Йому молилися про те, щоб відчути радість материнства.

Про це інформує Radiotrek.rv.ua.

У церкві 10 грудня відзначається свято під назвою Знамення. Вшановується один з найважливіших образів у православ’ї – ікона Пресвятої Богородиці, яка називається “Знамення”. Зображена на ній Богоматір в процесі здійснення молитви. Також зображено немовля Ісуса на грудях у Марії. Ікона відома як чудотворна.

Незабаром було встановлено свято під назвою Знамення. Від нього люди завжди чекали чогось особливого, яких-небудь знаків, які дозволять передбачити долю або майбутнє. 

10 грудня відзначали день святого Романа, якому молилися про позбавлення від безпліддя. Говорили, що цей преподобний володів даром чудотворення і допоміг багатьом жінкам вилікуватися від безпліддя.

10 грудня – хороший привід для жінок, щоб піти до церкви і попросити у святого Романа і Матері Божої щастя для коханого чоловіка, сина чи онука. 

Народні прикмети на 10 грудня:

Багряна зоря 10 грудня – буде вітряна погода;

Ліс шумить – найближчим часом відлига буде;

Горобці дружно цвірінькають 10 грудня – чекай тепла.

Система Orphus