Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Нападник “Ворскли” емоційно відреагував про своє вилучення у грі з “Десною”

Центральний матч 12-го туру УПЛ полтавська “Ворскла” догравала у меншості через вилучення Руслана Степанюка за друге попередження.

Нагадаємо, футболіст отримав друге попередження, яке він отримав за удар по м’ячу після свистка.

“Я згоден, що зіграв рукою, але вона (Катерина Монзуль – ред.) ще не свистіла. Я хотів забивати гол. На замаху, коли я вже бив по м’ячу, я почув свисток. От і все. Я вважаю, що це ніяк не друга жовта картка. Тим більше – в такій грі: коли грає третя і четверта команди. Четвертий арбітр каже, що вона у запарі. Ну, так якщо вона у запарі, то нехай не займає чуже місце. Одне і те ж кожен тур! Вона показує червоні, пенальті…”, – цитує футболіста ТК “Футбол”.

Ведучий “Футбольного формату” Андрій Малиновський також розкритикував роботу головного арбітра матчу “Десна” — “Ворскла”.

“Виходить, що Монзуль підказала боковий арбітр. Якщо брати телебачення, тобто новини і люди, які працюють за допомогою суфлера. Таке враження, що Монзуль без свого суфлера, без ВАР не може працювати на рівні УПЛ. Вона не здатна працювати та приймати адекватні рішення, які не впливали б на результат”, – заявив журналіст.

Система Orphus