Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На виправдальний вирок для Саєнко рідні загиблого велосипедиста подали апеляцію

У Полтаві рідні загиблого велосипедиста подали апеляцію на виправдувальний вирок щодо Наталії Саєнко.

Родичі загиблого велосипедиста Артема Левченка оскаржуватимуть виправдувальний вирок полтавці Наталії Саєнко, яка була за кермом позашляховика під час аварії у центрі Полтави. Апеляцію 15 грудня подав адвокат родини потерпілих Дмитро Семеха.

Він розповів, що вважає провину водійки доведеною доказами, показами свідків, а також результатами експертиз. Коли саме призначать розгляд справи, поки не відомо. За словами адвоката, апеляційну скаргу на рішення суду має подати і прокуратура.

Про це повідомляє Суспільне Полтава.

Нагадаємо, 25 листопада Октябрський райсуд суд Полтави виправдав водійку Наталію Саєнко. Вона два роки тому за кермом позашляховика зіштовхнулася із неповнолітнім велосипедистом, який згодом помер у лікарні. Такий вирок оголосив Анатолій Савченко. Прокуратура та потерпілі просили для обвинуваченої 8 років ув’язнення, сама ж Наталія Саєнко та її захисники хотіли виправдання, бо вважали вину не доведеною. Згідно з вироком, провину водійки не довела ні прокуратура, ні потерпілі. Також Наталії Саєнко мають повернути водійське посвідчення та арештоване майно, зокрема автомобіль.

Сама ж аварія сталася 6 листопада 2018. На пішохідному переході водійка Наталія Саєнко за кермом позашляховика зіштовхнулася з неповнолітнім велосипедистом. У січні 2019, після двох місяців коми, Артем Левченко помер. Водійку обвинувачували у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.

Досудове розслідування тривало близько пів року, а суд справу розглядав приблизно 1,5 роки. За цей час дослідили матеріали у 9 томах, допитали близько 30 свідків та експертів.

Система Orphus