Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На стаціонарному лікуванні в кременчуцьких лікарнях з пневмонією перебуває 113 пацієнтів

Наразі на стаціонарному лікуванні в кременчуцьких лікарнях із діагнозом пневмонія перебувають 113 пацієнтів, із яких – 44 мають тяжкий перебіг хвороби.

Про ситуацію щодо поширення коронавірусної хвороби в місті станом на сьогоднішній день на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації проінформувала заступник керівника управління охорони здоров’я міста Людмила Пономаренко, розповіли у пресслужбі Кременчуцької міськради.

За її інформацією, за вчорашній день зі скаргами на ГРВІ до сімейних лікарів звернулися 71 дорослий і 46 дітей. Минулої доби було встановлено 93 підозри на коронавірусну інфекцію. У цих пацієнтів були взяті біоматеріали для дослідження та встановлення остаточного діагнозу.

У Кременчуці постійно проводиться моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. За вчорашню добу на дослідження було спрямовано 263 зразки. Взагалі, за весь період роботи центру лабораторних досліджень лаборантами було проведено 17 909 ПЛР обстежень, із них 4914 – виявилися позитивними.

На сьогодні, у лікарнях Кременчука перебуває 67 кременчужан із підтвердженим COVID-19, 9 – жителів «великого» Кременчуцького району та Горішніх Плавнів. За минулу добу в інфекційні шпиталі міста з діагнозом COVID-19 госпіталізовано 17 пацієнтів.

Усього від початку пандемії у місті на COVID-19 захворіло 4562 жителя міста, одужало – 3160 кременчужан, 131 мешканець подолав цю інфекцію.

фото ілюстраційне

Система Orphus