Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На стаціонарі у кременчуцьких лікарнях із пневмонією — 148 людей, є тяжкі випадки

На сьогодні у Кременуці спостерігається стрімке зростання COVID-19, якщо порівнювати офіційну статистику початку листопада з теперішнім часом. На цьому на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації наголосила заступник міського голови Ольга Усанова, повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

За її інформацією, за вчорашній день зі скаргами на ГРВІ до лікарів на амбулаторному прийомі звернулися 78 дорослих і 78 дітей. Вперше на прийомі у сімейного лікаря 75 дорослим було встановлено діагноз пневмонія і виставлені 112 підозр на коронавірусну інфекцію.

Наразі на стаціонарному лікуванні в кременчуцьких лікарнях із діагнозом пневмонія перебувають 148 пацієнтів, є випадки з тяжким перебігом хвороби.

Читайте також: COVID-19 у Кременчуці: за добу захворіло 83 людини

У місті продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Кременчуцький лабораторний центр працює з повним завантаженням у три зміни, щоб тим особам, які перебувають на стаціонарному лікуванні, дати лабораторний висновок день у день, а на амбулаторному лікуванні – на наступний день після взяття забору біоматеріалів. За вчорашню добу лаборантами центру було проведено більше 280 досліджень.

На 4 грудня у лікарнях Кременчука перебуває 73 хворих із підтвердженим COVID-19, 15 – жителів «великого» Кременчуцького району. 1338 хворих на цю інфекцію отримують лікування в амбулаторних умовах під наглядом сімейних лікарів, 1815 кременчуківців подолали цю інфекцію, 91 особа померла.

фото ілюстраційне

Система Orphus