Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На сміттєзвалищі під Полтавою з’явився загадковий моноліт

10 грудня в Україні зафіксували вже другий загадковий моноліт. Він з’явився на Макухівському сміттєзвалищі під Полтавою.

Про це повідомили на Facebook-сторінці ГО “UAnimals”.

“Стало відомо, що подібний моноліт з’явився прямо посеред Макухівського звалища, що на Полтавщині”, – йдеться у повідомленні.

Походження моноліта поки що невідоме.

“Макухівське сміттєзвалище займає 17,4 гектара, територію експлуатують понад 60 років, що є катастрофічним показником. Наразі на цій ділянці зберігають понад шість мільйонів тонн сміття. Сміттєзвалище заповнене на 135%. Щороку кількість відходів збільшується на 100 тисяч тонн. Можливо тепер цю проблему, що вбиває людей, тварин та довкілля, нарешті помітять?”, – зазначили у ГО “UAnimals”.

Нагадаємо, у листопаді в американському штаті Юта з’явився моноліт, походження якого невідоме. Тоді про це написали всі світові медіа. Через якийсь час моноліт зник, а схожі почали з’являтися в інших штатах та по всьому світу — в Румунії, Британії, Іспанії. 10 грудня низка українських ЗМІ повідомила, що у Києві на Замковій горі знайшли моноліт, подібний до тих, що з’являлись в інших країнах.

Фото: UAnimals

Система Orphus