Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На сесії Миргородської міськради обрали секретаря та створили постійні комісії 

На другій сесії Миргородської міськради, яка відбулася 9 грудня, обрали секретаря та створили постійні депутатські комісії.

Про це повідомили у Миргородській міськраді.

Олександра Гуржія, який був заступником міського голови, обрали секретарем Миргородської міської ради.

Також на сесії створили шість постійних комісій міської ради: освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових технологій; регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції; житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів; бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій; соціальної політики, охорони здоров’я, материнства і дитинства; земельних ресурсів, охорони довкілля. Також затвердили їх склад та деяких голів комісій.

На сесії обговорили Положення про постійні комісії Миргородської міської ради. Документ затвердили як тимчасовий, з подальшим доопрацюванням.

У роботі першого засідання другої сесії міської ради восьмого скликання взяли участь 31 депутат. Друге засідання  відбудеться 15 грудня.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus