Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської області планують виділити 362,5 млн грн

У новому 2021 на підтримку комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської області з обласного бюджету планують виділити 362,5 млн грн.

Відповідну програму розглянули та погодили 29 грудня під час засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення. Документ мають затвердити сьогодні на засіданні сесії.

Зокрема, найбільше коштів у Програмі передбачається на лікування, профілактику та діагностику осіб, які страждають на психічні та психоневрологічні розлади. А саме, понад 47 млн грн.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктора Лисака, найбільше дотації з обласного бюджету потребують заклади для осіб, які страждають на психічні та психоневрологічні розлади, та для хворих на туберкульоз.

“В цих закладах найменший пакет щодо фінансування НСЗУ. А пацієнтів там чимало, тому маємо їх дофінансовувати, щоб виплачувати заробітну плату працівникам”, – зазначив Віктор Лисак.

На лікування та супровід осіб із вірусом імунодефіциту людини, хворих на туберкульоз та інші інфекційні захворювання у Програмі передбачається 22,2 млн грн.

Також під час засідання депутати підтримали внесення змін до обласної Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської області на 2020 рік.

Директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко, повідомила, що питання про спрощення процедури надання матеріальної допомоги лікарям, які захворіли на COVID-19 та, у випадку смерті лікаря, їх сім’ям розглянуть на першій сесії 2021 року.

Нагадаємо, на минулому засіданні постійної комісії депутати вирішили внести зміни щодо надання матеріальної допомоги з обласного бюджету лікарям, які захворіли на COVID-19. А саме, в перелік документів, які потрібні для отримання допомоги.

Система Orphus