Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На посаду директора Агенції регіонального розвитку Полтавщини претендує п’ять осіб

14 грудня відбулося засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області.

На засіданні, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, провели співбесіду з претендентами на посаду директора Агенції регіонального розвитку. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

“Із 4 по 10 грудня надійшли документи від 5 осіб-кандидатів. Мотиваційні листи та резюме перевірені й відповідають вимогам, тому всі допущені до співбесіди”, – зазначила заступник директора Департаменту економрозвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Олена Онупко.

Вони розповіли про свою діяльність та пояснили, чому бажають очолити Агенцію. Рішення про обрання директора буде оголошено згодом.

Нагадаємо, Агенція регіонального розвитку Полтавської області була створена у 2017 році. Її засновники – Полтавська обласна державна адміністрація, Полтавська обласна рада, Національний університет «Полтавська політехніка імені Ю.Кондратюка», Полтавський університет економіки і торгівлі, Полтавський державний аграрний університет та Полтавська торгово-промислова палата.

Головне призначення Агенції – сприяння інноваційно-інвестиційному та соціально-економічному розвитку області: поглиблений аналіз соціально-економічного становища, визначення пріоритетних стратегічних напрямків розвитку як регіону в цілому, так і окремих територій, конструктивна співпраця та надання консультативно-методологічної допомоги суб’єктам регіонального розвитку (місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, об’єднаним територіальним громадам), поширення та апробація успішного досвіду реалізації інфраструктурних розвиткових проєктів, залучення вітчизняних та іноземних інвестицій, міжнародної технічної допомоги в контексті підтримки реформи децентралізації владних повноважень та територіальної реорганізації місцевого самоврядування.

У 2020 році Полтавська область – учасниця пілотного проєкту щодо створення на базі Агенції регіонального розвитку Офісу з євроінтеграції. Вже є проєкт нового положення про діяльність цього офісу. Питання щодо фінансування установи буде винесено на розгляд профільних депутатських комісій і потім на сесію обласної ради.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus