Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині встановили 15 туристичних сенсорних кіосків для жителів та гостей області

Відповідно до обласної Стратегії розвитку туризму вперше у Полтавській області створили Віртуальний туристично-інформаційний центр, який включає 15 туристичних сенсорних кіосків.

Інтерактивна система містить десять рубрик з найактуальнішою інформацією, яка необхідна туристу в подорожі. Сенсорні екрани забезпечують швидкий доступ жителів та гостей області до інформації про інфраструктурні об’єкти, місця відпочинку, кафе, історичні пам’ятки, заклади культури, тощо. Працюватимуть інформаційні кіоски цілодобово. Також вони містять функцію підзарядки мобільних гаджетів.

“Місця для встановлення обрано не випадково, оскільки це популярні “Туристичні магніти” Полтавщини. Наприклад, у Полтаві – це Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, Полтавський обласний український музично-драматичний театр імені Миколи Гоголя. У Миргороді  – територія ПрАТ “Миргородкурорт”. В Опішні – Національний музей-заповідник українського гончарства. У Решетилівці – Всеукраїнський центр вишиванки та килимарства. Також інформаційні кіоски встановлені у Гадячі, Кременчуці, Диканьці та Лубнах”, – розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Інформаційні кіоски перебувають на балансі Полтавського краєзнавчого музею. Їх наповненням та обслуговуванням буде займатися Департамент культури і туризму Полтавської ОДА. За словами Дмитра Луніна, проєкт коштував 2 мільйони 780 тисяч гривень.

У 2021 році продовуватимуть роботу по наповненню рубрик сенсорних екранів, зокрема їх доповнюватимуть віртуальними турами привабливими для туристів об’єктами області.

Система Orphus