Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відзначили сумлінних платників податків

Асоціація платників податків України оприлюднила результати конкурсу «Сумлінні платники податків».

За підсумками обласного туру, етапу рейтингу «Сумлінні платники податків 2019» від Полтавщини у номінації «Аграрний сектор» перемогу здобули: мале підприємство СГ ТОВ «Світоч» та середнє підприємство ТОВ «Агрофірма Мічуріна»; у номінації «Промисловість» – ТОВ «Системи модернізації складів». У фінальному етапі змагань мале підприємство Полтавщини СГ ТОВ «Світоч» з Карлівщини, що має профіль у вирощуванні зернових, отримало визнання на Всеукраїнському рівні в номінації та категорії «Сумлінні платники податків – 2019» «Аграрний сектор».

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Враховуючи карантинні обмеження урочиста церемонія нагородження переможців рейтингу відбулася на центральному і регіональному рівні в режимі відео конференції. У Головному управлінні ДПС у Полтавській області в урочистостях взяли участь: начальник ГУ ДПС в області Олександр Лавров, голова Ради територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Полтавській області Галина Захарченко та переможці обласного та Всеукраїнського етапу рейтингу з Полтавщини.

Як відзначив очільник обласного управління ДПС в області Олександр Лавров, за традицією, участь у рейтингу брали підприємства, що відповідають таким умовам, як: відсутність податкового боргу; відсутність заборгованості з виплати заробітної плати; наявність статусу юридичної особи та відсутність порушень податкового законодавства.

«Тож вкотре приємно привітати наших полтавських платників із визнанням, побажавши їм здоров’я, миру, злагоди, плідної роботи та нових професійних звершень!» – підсумував керівник Головного управління ДПС в області.

Нагадаємо, що отримуючи звання «Сумлінного платника податків», підприємство, окрім популяризації на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу, отримує суспільне визнання, вдячність держави за належне виконання своїх податкових зобов’язань і публічно закріплює свій статус надійного бізнес-партнера.

Кожен переможець обласного етапу змагань нагороджується грамотами, всеукраїнського рівня – дипломом та статуеткою у вигляді жіночої постаті – символу Всеукраїнського рейтингу Асоціації платників податків України, яка поєднує у собі образ України та образ Слави.

Система Orphus