Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відкрили рух транспорту на обході Лубен

На Полтавщині завершили роботи на фінішних відрізках дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський, загальною протяжністю 28 км.

Зокрема, відкрили проїзд обходу міста Лубни (км 197 – 210), реконструкція якого тягнулася з 2012 року, повідомляють в Укравтодорі.

Дорога має технічну категорію І-б. Реконструкція охопила не лише дорожнє покриття. По лівому проїзду збудовано міст через річку Сула на 204 км. По правому – цей же міст реконструйовано. По лівому проїзду завершено будівництво шляхопроводу через залізницю на 208 км, по правому проїзду – проведена реконструкція цього ж шляхопроводу.

“Маршрут Київ – Харків є ще одним довгобудом України. У цьому році нам вдалося розморозити всі будівельні роботи, активізувати співпрацю з міжнародними партнерами і забезпечити виконання планів за бюджетні кошти. У результаті – вже у липні ми відкрили першу чергу обходу Полтави, в листопаді – 85 км М-03 у Полтавській області, і сьогодні рух відкрито по останній ділянці від Лубен до Полтави. Дорога М-03 стала абсолютним чемпіоном за кількістю оновлених кілометрів в рамках Великого будівництва 2020 року”, – прокоментував голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Крім цього, на 28 кілометрах автошляху М-03:

-змонтували металеве бар’єрне огородження,

-нанесли розмітку,

-встановили нові дорожні знаки,

-змонтували нові системи освітлення,

-влаштували автобусні зупинки з автопавільйонами та майданчиками,

-встановили майданчики для зважування великовантажних транспортних засобів.

Востаннє, масштабні ремонтні роботи на трасі М-03 у Полтавській області проводилися в 2012 році. Відновлення реконструкції відбулося влітку 2018 року. До цього рух транспорту йшов лише по правому проїзду, де у 2012 році було укладено два шари асфальтобетону. Лівий проїзд був закритий, оскільки тут був влаштований лише шар регенерації. Останній за 6 років втратив свої властивості, відтак необхідно було поновлювати і його.

Система Orphus