Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині триває реконструкція семи приймальних відділень

На Полтавщині триває реконструкція семи приймальних відділень. У Полтаві демонтаж проводять у 1-ій міській клінічній лікарні, в Миргороді – центральної районної лікарні.

Про стан будівництва об’єктів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку,  під час апаратної наради, розповіла в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Олена Онупко.

“У Гадяцькій ЦРЛ проводять внутрішні роботи, шпаклівка, облицювання плиткою. У ЛІЛ «Кременчуцька» демонтують перестінки, замінюють водопровід. У Лубенській лікарні інтенсивного лікування утеплюють фасад, оздоблюють стіни і стелю, тривають штукатурні роботи, облицювання плиткою. У приймальному відділенні Горішньоплавнівської міської лікарні будують цегляні перестінки. У Хорольській ЦРЛ проводять теплоізоляцію будівлі, тривають монтажні роботи, штукатурять стіни і стелю. Будівельна готовність закладу – 80%”, – розповіла Олена Онупко.

За її словами, будівельна готовність підземного паркінгу для «швидких» – 93%. Там проводять пусконалагоджувальні роботи, як і в спортзалі Ромоданівської школи. Готовність останнього – 96%. Така ж у Лубенського ДНЗ №9 «Берізка». На завершальному етапі – реконструкція школи №9 у Миргороді. Стовідсоткова будівельна готовність велосипедних доріжок – у Миргороді. 

Олена Онупко додала, що в центр надання адміністративних послуг, що в Полтаві, неподалік від адмінбудівлі ОДА, замовили меблі. 

“Меблі будуть закуплені за рахунок економії при будівництві. Кошти, які залишилися, ми спрямували на придбання частини меблів, необхідних для функціонування приміщення”, – пояснив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Олена Онупко повідомила, що очікують отримання сертифікатів на введення в експлуатацію трьох освітніх закладів – школи у Заводському, Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і ДНЗ №1 «Теремок» у Лохвиці. Минулої п’ятниці подали документи на отримання декларації про готовність по ДНЗ у Піщаному. 

“Триває впровадження сучасних інформаційних технологій для створення безпечного середовища громади Кременчука. Зокрема, за два тижні встановили ще 73 камери в семи школах. Почали монтувати ситуаційний центр”, – додала Олена Онупко.

Система Orphus