Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині три тергромади впроваджуватимуть муніципальний енергоменеджмент

Полтавська, Кременчуцька та Лубенська територіальні громади, серед 32 тергромад країни, стали партнерами проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» та будуть впроваджувати в себе муніципальний енергоменеджмент.

Про це повідомили у Полтавському регіональному офісі ULEAD.

Проєкт реалізується за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії. Комісія з відбору складалася з представників GIZ, SECO та незалежних експертів. Протягом співпраці міста та ОТГ отримуватимуть підтримку у вигляді навчальних заходів, індивідуальних консультацій та регулярних візитів підтримки.

Інтегрований підхід до енергоменеджменту опанують не тільки профільні спеціалісти, а також представники керівництва міста на політичному рівні, співробітники та керівники департаментів, які відповідають за муніципальні будівлі.

Незабаром усі учасники отримають листа із запрошенням на перший спільний онлайн-захід. Він буде присвячений загальним питанням енергоефективності в малих та середніх містах, а також стане офіційним стартом співпраці міст та проєкту.

Система Orphus