Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині придбали 14 квартир для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Уже придбали 14 квартир для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зокрема, 4 – у Кременчуці, 1– в Горішніх Плавнях, 1 – в  Краснолуцькій ОТГ, 2 – в Хорольському, 4 – в  Карлівському та 2 – в Миргородському районах.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

9 грудня заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко провела засідання комісії з питань розподілу в 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа.

Катерина Рижеченко зазначила, що цього року для Полтавської області виділено субвенцію загального фонду державного бюджету в розмірі 24 мільйони 270 тисяч гривень.

Також на комісії розглянули питання використання коштів, які були спрямовані на завершення будівельних робіт приміщення для розміщення малого групового будинку в селі Чутівка Оржицького району.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Ліана Новосад додала, що нині Полтавщина повністю отримала кошти на придбання квартир дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Гроші перерахували районним бюджетам. Із 59 квартир, які затвердили, нині за рахунок компенсації придбали 14.  

Кошти в порядку черги розподіляє обласна комісія, створена при Полтавській ОДА.

Фото: Полтавська ОДА 

Система Orphus