Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині працюють над створенням реєстру соціально-економічного розвитку області

Полтавщина є однією з перших областей в Україні, де створили відділ цифрової трансформації.

У 2020 році в області підписали Меморандум про співпрацю з ПрАТ “ВФ Україна” та налагодили співпрацю з ПрАТ “Київстар”. Розробили проєкт регіональної програми інформатизації “Цифрова Полтавщина” на 2021-2023 роки.

Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Бабіч на своїй сторінці у фейсбук, розповідаючи про підсумки 2020 року.

“Працюємо над створенням реєстру соціально-економічного розвитку області. Він оптимізує процес збору і використання інформації Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА. А електронна база даних дасть можливість отримати точні результати, без плутанини та людського фактору завдяки автоматичному введенню даних”, – зазначив Богдан Бабіч.

Також  в області планують створити комплексну інформаційну систему на зразок естонської системи електронного урядування.

“Першими кроками мають бути впровадження місцевих реєстрів громад та інформаційної системи для ЦНАП. Далі – розробка інформаційної системи, яка допоможе органам місцевого самоврядування в ефективному управлінні територією, веденні містобудівного кадастру та геоінформаційних реєстрів”, – пояснив Богдан Бабіч.

Система Orphus