Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині передадуть понад 4 тисячі іграшок дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування

На онлайн-засіданні комісії затвердили розподіл товарів, що поміщені у режим відмови на користь держави. Вони зберігалися на складі Одеської митниці Держмитслужби.

Як повідомили у Полтавській ОДА, вантаж із групою товарів для дітей від Одеської митниці у серпні транспортували до Полтавщини рятувальники обласного управління ДСНС.

“Ми дуже вдячні їм за швидку реакцію та допомогу. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації створено комісію для забезпечення передачі цих товарів, що зберігаються на складі, – розповіла заступник голови ОДА Катерина Рижеченко. – Таких іграшок 4270 штук. 32 найменування на загальну суму 359 тисяч гривень. Їх передадуть дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та перебувають під опікою, дітям, які мають статус члена сім’ї загиблого під час участі в АТО/ООС, дітям із числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у місцях компактного проживання».

Іграшки пройшли державну санітарно-епідеміологічну експертизу.

“Вони знаходяться на відповідальному зберіганні в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Щоб їх розподіл був ефективним, ми звернулися до райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення, щоб вони повідомили нам, скільки років дітям із зазначених категорій. Кожна іграшка має індивідуальне пакування й призначена для певної вікової категорії. Максимальний вік дитини – до 12 років. Тож на основі даних від районів і міст області товари розподілили”, – роз’яснила начальник служби у справах дітей ОДА Ірина Фоменко.

Вона додала, що загальна кількість дітей відповідного віку – 951, зокрема 493 хлопчики й 458 дівчаток. Із-поміж них вихованців прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу і дітей під опікою – 199. Дітей із сімей загиблих учасників АТО/ООС – 51. Із числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у місцях компактного проживання, – 5 дітей.

Комісія затвердила розподіл товарів між містами й районами області. Незабаром іграшки передадуть дітям.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus