Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині оголошують конкурс на посаду директора Агенції регіонального розвитку області

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін провів засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області. Під час заходу розглянули кілька питань стосовно ефективності роботи як самої установи, так і її керівника.

«Відповідно до законодавства, положення про Агенцію, рішень Наглядової Ради директор установи має забезпечувати діяльність, спрямовану на розвиток Полтавщини. Як директор Ігор Колодій мав вивести Агенцію на самофінансування. Торік неодноразово проводили з ним зустрічі – у квітні, червні, липні, серпні, листопаді. Позитивних результатів не отримали, – розповіла заступник директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко. – Агенція має борг за податковими зобов’язаннями, не подається податкова звітність із 2019 року, не виплачувалася заробітна плата експертам, які працювали у відомстві. Наразі з Ігорем Колодієм втрачений будь-який зв’язок. У жовтні було подано заяву до поліції про його розшук. Він не виходить на контакт, не відповідає на дзвінки. Тому дуже актуальне питання – як Агенція може здійснювати діяльність під його керівництвом».

Олена Онупко додала, що неодноразово члени Наглядової Ради наголошували керівнику, що він має поліпшити роботу, працювати з громадами, проте позитивних результатів це не дало.

Члени Наглядової Ради визнали незадовільною діяльність Агенції регіонального розвитку Полтавської області під керівництвом директора Ігоря Колодія, а його таким, що не відповідає займаній посаді внаслідок недостатньої кваліфікації. Одноголосно підтримали рішення про його звільнення.

«Полтавська область – учасниця пілотного проєкту щодо створення на базі Агенції регіонального розвитку Офісу з євроінтеграції. Ми звернулися до віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної й вона нас підтримала щодо створення пілотного проєкту на базі нашої області. Проводимо відповідні організаційні заходи. Вже розроблений проєкт нового положення про діяльність Офісу з євроінтеграції. Питання щодо фінансування установи буде винесено на розгляд профільних депутатських комісій і потім на сесію обласної ради, – розповів Дмитро Лунін. – Зважаючи на ситуацію, яка склалася з минулим керівником Агенції, є необхідність внесення змін до установчих документів відомства із фіксацією в держреєстратора. Проте цю роботу не можемо провести без керівника Агенції, членів Наглядової Ради та засновника. Тому оголосимо конкурс на заміщення вакантної посади директора установи».

Наглядова Рада затвердила умови проведення конкурсу та кваліфікаційні вимоги до кандидата. Термін подачі документів – до 10 грудня.

Система Orphus