Ви тут:

На Полтавщині фермер незаконно користувався землею, вартість якої майже 38 млн грн

На Полтавщині суд задовольнив позов прокуратури про визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок загальною вартістю майже 38 млн грн.

За позовом Лубенської місцевої прокуратури Семенівським районним судом визнано незаконними та скасовано накази Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області про передачу в оренду фізичній особі для створення фермерського господарства 4 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею понад 370 га вартістю майже 38 млн грн та визнано недійсними договори оренди вказаної землі.

Про це повідомили в Пресслужбі Полтавської обласної прокуратури.

Прокуратурою встановлено, що у 2015 році засновник фермерського господарства використав право на одержання землі на пільгових умовах. Спірні земельні ділянки ним отримано повторно без проведення земельних торгів, тобто всупереч вимог чинного законодавства. З метою відновлення порушених інтересів держави прокуратура звернулася до суду.

Примітка: відповідно до вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про фермерське господарство» особа може отримати земельну ділянку державної чи комунальної власності лише на конкурентних засадах.

фото ілюстраційне

Система Orphus