Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині фахівці ДСНС разом з працівниками поліції проводять рейди у місцях можливої реалізації піротехнічної продукції

Напередодні новорічних свят з метою зменшення кількості трагічних випадків під час використання піротехнічних виробів рятувальники спільно з працівниками поліції проводять профілактичні рейди у місцях можливої реалізації піротехнічної продукції.

Так, за останні кілька днів фахівці ДСНС поспілкувались з працівниками торгових точок та покупцями у містах Кременчук, Полтава, Гадяч, селищах міського типу Котельва, Козельщина та Нові Санжари. Про це повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС в Полтавській області.

 

Співробітники обласної Служби порятунку «101» нагадали продавцям про безпечне зберігання, транспортування, використання піротехніки. Фахівці ДСНС наголошували на тому, що продавати та купувати можна лише сертифіковані піротехнічні вироби. Наприкінці бесід рятувальники вручали громадянам тематичні листівки.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що купувати піротехнічні вироби необхідно лише у спеціалізованих магазинах, а не на стихійних ринках, в електричках, в підземних переходах, на торгівельних лотках де умови зберігання порушуються. При придбанні виробів необхідно звертати увагу на терміни придатності, бо багато нешкідливих «хлопавок» після довготривалого зберігання стають смертельно небезпечними. Кожен виріб має бути забезпечений інструкцією українською мовою, яка містить обмеження в користуванні за віком (чи можна давати в руки дітям) і правила утилізації.

Система Orphus